Nadir Güllü, Özer Hisar'ı ve Altın Koza'yı Anlattı!

Şirketleşmeyen, duayen, dünya yüzümüz...

Karaköy Güllüoğlu Baklavalarının ustası ve baklavanın imparatoru Nadir Güllü, Özer Hisar ayranını ve Altın Koza şalgam suyunu denedi. Nadir Güllü, Özer Hisar ayranının hem cam şişesini hem de lezzetini oldukça beğendi. Defalarca bardağına doldurarak ayranı içen Nadir Güllü, ayranın kıvamını da yerinde buldu. Ayranı bardağa dökmesinin ardından şişeyi incelerken "aferin, kenardan hemen inmedi aşağıya, hemen inseydi gitmişti" ifadelerini kullandı. Bunun yanı sıra "helal olsun, vay be diyorum, biraz daha koyuyorum, çok hoşuma gitti" diyerek beğenisini dile getirdi.

Dünya yüzümüz olarak organik gıdaya dikkat çeken Özer Hisar ayranları ve Altın Koza şalgam suyu, Nadir Güllü'nün de onayını aldı! Nadir Güllü, Karaköy Güllüoğlu'nda misafirlerini Özer Hisar ayranları ile buluşturacak!

 

Nadir Güllü Kimdir?

Nadir Güllü, Baklava denilince duayen isimlerden olan Güllüoğlu firmasının sahiplerindendir.

Nadir Güllü, çocukluğundan beri fabrika çapında bir imalathane hayal etmişti. İşin başına geçince bu hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı ve 1996 yılında Mumhane Caddesi’ndeki baklava fabrikasını kurdu. Hem Yönetim Kurulu Başkanlığı hem de baklava ustalığı yapan Nadir Güllü; kardeşi Ömer Güllü, çocukları Ebru Güllü Abanoz, Tuğba Güllü Sürmeli ve Murat Güllü ile birlikte aile mesleğini sürdürüyor.

1990 yılında şirketleşerek “Güllüoğlu Gıda San. ve Tic. A.Ş.” ticarî unvanını alan ve “Karaköy Güllüoğlu” olarak bilinen firma, “Güllüoğlu” adını taşıyan diğer firmalardan tamamen ayrıdır. Karaköy Güllüoğlu; logosundaki Galata Kulesi, Nadir Güllü logosu ve lezzetiyle diğerlerinden rahatlıkla ayırt edilebilir.

Ticaretin, bankacılığın merkezi olan Karaköy, 1949’dan beri baklavanın da merkezidir. Karaköy Güllüoğlu, bu semtin hareketli yaşamı içinde farklı bir renk, farklı bir tat, aynı zamanda da semt dokusunun bir parçasıdır...

1949’dan beri Karaköy’de çok şey tarihe karıştı ama, Karaköy Güllüoğlu 5 kuşaktır yaşıyor...

Whatsapp Sipariş Hattı

0505 088 04 79

Gıda Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Kocatepe Mahallesi Mega Center Sitesi Yemiş Meydanı Sokak C 3 Blok No:1/26 Bayrampaşa / İstanbul

Florya, Yeşilyurt, Yeşilköy, Halkalı bölgelerine özel Talu Çiftlik ürünleri günlük sipariş hattı